Hikayemiz

Bizler nesilden nesile Anadolu kültürüyle yetişmiş, yüzünü modernizme ve batıya dönerken, temel değerlerinden, dürüstlükten, verdiği sözlerden asla ödün vermeyen bir aileyiz.

Tam 25 yıllık birikimimizle güveninizi ve mutluluğunuzu her şeyin üzerinde tutuyor, hayata geçirdiğimiz tüm projelerde verimliliği ve faydalı olmayı ilke edinmekle beraber insanların hayatını değiştirmenin, verdiğimiz sözleri eksiksiz yerine getirmenin gururunu yaşıyoruz.

Ticaret hayatımızda ki ilk günümüzden bu yana ilkler ve yeniliklerle sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

Tıbbi ve Aromatik bitki dünyasının parlayan yıldız bitkisi ”lavanta” yetiştiriciliği ile hem yaşadığımız bölgeye değer katmak hemde ülkemiz tarım sektöründe farklı ve güçlü yatırım alanlarının oluşmasına katkı sağlamak için çalışmalar yapıyoruz.

Lavanta Market ve Fidelavande dijital mecraları üzerinden türünün en ideal lavanta fidelerini, çeliklerini, esansiyel yağlarını ve kendi elimiz değmiş olan diğer tüm alt ürünlerini en hızlı ve güvenilir şekilde sizlere sunmak istiyoruz.

Değişimin ve öncü girişimlerin parçası olmak isteyen herkesi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Yıldırımlar Tarım

Detaylar

Fidelavande Dünyası

Mis Kokulu Lavantalar

Lavanta Ürünleri

Yüksek Kalite Lavanta Yağı

Lavanta Fideleri

Yüksek Kalite Çelikler

Lavanta Çelikleri

500.000
EKİLİ FİDE
2.000.000
EKİLİ ÇELİK
11
EKİLMİŞ TARLA
217
SİPARİŞ